Mağaza Analiz Sistemleri

Sizin için, çözümler sunuyoruz.

Mağaza Analiz Sistemleri.

Vitrin Analiz Modülü

 

Vitrin içine ve dışına yerleştirilen kameralar ile müşterilerinizin konseptinize verdikleri tepkiyi gözlemleyebilir, rapor olarak alabilirsiniz.

Cinsiyet, ruh hali, yaşı, tepkisi, mutlu,  şaşırmış, iğrenmiş, üzgün vb…

Vitrin Analizi

Yönlenme Analiz modülü

Müşterilerin vitrin gözleminden sonra yönlenme rotalarının raporlarını sunmaktadır. İşletme önünde geçirilen süre sonunda vitrin görselinin müşterilere olan etkisi, işletmeye girip girmedikleri analizi yapılmaktadır.

mağaza giriş analizi
video analiz faaliyet izleme

Faaliyet İzleme Modülü

Faaliyet izleme modülü, personelin veya güvenlik görevlilerinin görev yerlerini belirli bir süre terketmeleri dahilinde devreye girmektedir.

yüz algılama video analitik

Yüz Analiz Modülü

İşletmeler,Avm ler, Kamu kurumlarına gelen kişilerin cinsiyetini, yaşını, ruh halini gözleyebilirsiniz. Girerken ve çıkarken ruh halini denetlenebilir. Cinsiyet, ruh hali, yaşı, tepkisi, tedirgin, mutlu,  şaşırmış, iğrenmiş, üzgün...

Yüz Tespit Modülü

Bu modül bir kamera görüntüsündeki yüzlerin tespit edilmesini sağlar.

Yüz Tanıma Modülü

Video akışından en uygun yüz tanıma çözünürlüğünü seçerek tespit ettiği yüzleri veri tabanına kaydeder. (10.000.000 kişiye kadar) Tanımlanan bu yüz  ile ilgili arşivden veya canlı izlemede kimlik tespiti yapılmasını sağlar.

yüz tanıma

yoğunluk ısı haritası heat map

Yoğunluk Haritası (ısı haritası) Modülü, heat map

Isı haritası modülü, bir kameranın görüntü alanında belirli bir sürede veya sürekli olarak hareketliliğin yoğunlaştığı bölgelerin belirlenmesini sağlar. En yoğun insan hareketinin olduğu bölgeler kırmızı renk en  az  hareketin olduğu  bölge  ise  yeşil  renk  ile işaretlenir. Perakende sektöründe ürün yerleşim ve mağaza düzeni bu yoğunluğa ve ürünlere gösterilen ilgiye göre yapılabilir.

kişi sayma

Kişi Sayma Modülü

İnsan sayma modülü, anlık olarak bir bölgeya giren, çıkan ve bölgede kalan insan sayısını belirlemeyi ve bu  bilgiden  bir istatistik oluşturulmasını  sağlar. Sayım  bir  veya  bir  çok  kamera  ile  herhangi  bir zaman dilimi için yapılabilir.

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj