alarm sistemleri

Sizin için, güvenlik hazırlıyoruz. Hırsız Alarm Sistemleri

Adresli Alarm Sistemleri...

Orta ve büyük ölçekte tasarlanmış olan adresli alarm sistemleri, Jablotron'un sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi ile tüm talepleri karşılamaktayız.

Jablotron alarm sistemleri

bosch alarm sistemleri

Alarm sistemlerinde ihtiyacınız olan her şey...

Her Bütçeye ve her bölgeye uygun.

Evinizin ve iş yerinizin, can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra korumalar sunuyoruz. Dünya markaları olan "Jablotron Alarm, Bosch alarm ,Paradox alarm sistemleri" ile aileniz ya da sahip olmak için çok çalıştığınız varlıklarınız için ihtiyaç duyduğunuz güvenlik desteğini sunuyoruz.

Kablosuz Alarm Sistemleri...

İleri kablosuz alarm teknolojisini kullanarak, Jabotron, Bosch ,Paradox kablosuz sensörleri kablolama ihtiyacı olmaksızın, istenilen her yere monte edilebilir. Sisteminizi giriş noktalarına takılabilecek tuş takımları ya da anahtarlığınıza takabileceğiniz kablosuz uzaktan kumanda cihazını kullanarak kontrol edebilirsiniz. 

paradox alarm sistemleri

Cep telefonu ve bilgisayardan kontrol...

Biraz daha ileri giderek tüm alarm sisteminizi cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan kontrol edebilirsiniz. Sisteme entegre ettiğimiz akıllı otomasyonlar sayesinde kontrol etmek istediğiniz aydınlatma, perde, piriz, siren vb gibi üniteleri kontrol edebilirsiniz.

Evde, içeride kurma...

Alarm evde kurma modu, siz içeride iken kurulumdur. Bu kurulum ile içeride istediğiniz bölgede dolaşabilirsiniz. Sisteme öğrettiğiniz bölgeler aktif, diğer bölgeler pasif durumda kalacaktır.

paradox dokunmatik ekran
paradox touch screen

Uzaktan kumanda...

Uzaktan kumanda ile şifre girmeden alarmı kurabilir, devreden çıkarabilir siniz.

Gece duyduğunuz seslere karşı uzaktan kumandanın panik tuşuna basarak kısa süreli siren çaldırabilirsiniz.

Dokunmatik ekran...

Dekorasyondan vazgeçmeyenlere özel dokunmatik şifre panellerimiz ile, her şey kontrolünüz altında.Sevdiklerinizin resimlerini girerken ve çıkarken görebilirsiniz.

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj