Plaka Tanıma

Plaka Tanıma Sistemleri.

Plaka tanıma sistemlerinde radarlar yerine, kalibrasyona gerek duymayan güvenlik kamera sistemleri ile egzoz emisyon ölçüm kamerası, plaka arşivleme, otopark kontrolü, otoyol kontrolü, hız kontrolü, aranan araç kontrolleri yapmaktayız. Trafik Elektronik Denetleme Sistemlerinden ( TEDES ), bireysel alanlara kadar her bölgede uygulamaktayız. Plaka Tanıma Sistemleri Polnet ile bağlantılı olabileceği gibi, kapalı devre de çalışabilmektedir. Araçların geçiş esnasında, uygulandığı bölgeye göre operatöre veya gerekli birimlere uyarı gönderebilmektedir. Bu sistemler video analiz sistemleri ile de entegre çalışabilmektedir. 

Plaka tanıma sistemlerini bir kameradan, yüzlerce kamerayı aynı altyapıda ve aynı anda çalıştırabilecek sistemler tasarlıyoruz. Kullanım amacına göre kameralar içerisinde gömülü modüller ile veya server içerisinde koşturulan analiz modülleri ile yapmaktayız.

Hız sınırı, Ortalama hız kontrolü, Plaka Tanıma, Plaka arşivleme, Polnet plaka kontrolü, Uyarı, Kara liste, Beyaz liste, Bariyer kontrolü, Araç markası, modeli, rengi, ülke kodu,

 

Plaka Tanıma Plaka Tanıma Anpr Plaka Tanıma Lpr Plaka Tanıma Kamerası

   

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj