Haberler

Votorantim Huawei Tercih Etti

Breziya merkezli olan Votorantim Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. 4 Çimento fabrikası, 2 öğütme ve paketleme tesisi, 16 hazır beton tesisi, 2 agrega tesisisi ile 788 çalışanı ile 1973 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Çalışma güvenliğini ön planda tutan Votorantim Sivas çimento fabrikası, genişleme projesi inşaatında çalışan güvenliği gözetimi için Huawei Güvenlik Kamera sistemlerini tercih etmiştir. Sistem

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Huawei tercih etti.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu; Firmamınız üstlendiği güvenlik kamera sisteminde HUAWEİ tercih etti. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi'nde ve Ankara Genel Müdürlük binasında, toplantı salonlarındaki tüm noktaların görüntü ve ses kayıtlarının alınması ve tüm katılımcılara hızlı bir şekilde ilgili toplantı kayıtlarının harici ortamda sunulması talep edilmiştir. Bu talep üzerine yapılan demo kamera görüntülerinin arasında

Pepsi Co.

Pepsi Co. Ankara bölge dağıtım merkezi 2012 yılından bu güne kadar güvenlik kamera , alarm sistemi , yangın algılama sistemi, personel devam kontrol ( PDKS ) sistemleri olarak firmamız ile iş birliği içindedir.

hosta piknik ankara

Hosta piknik ile birlikteliğimiz 2011 yılında ip güvenlik kamera sistemleri ile başlayıp güvenlik kamera sistemleri , alarm sistemleri , yangın algılama ve uyarı sistemleri , zayıf akım sistemleri olarak devam etmektedir. Hosta tüm şubelerinin güvenlik ve zayıf akım projelerini firmamıza teslim etmiştir.

Gimsa Marketler Zinciri

Gimsa Marketler Zincirine ait olan; • Sincan - 1 • Sincan - 2 • Sincan - 3 • Sincan - 4 • Sincan - 5 • Fatih - 1 • Fatih - 2 • Fatih - 3 • Fatih - 4 • Batıkent • Elvankent şubelerine 1,3 megapixel ip güvenlik kamera sistemi, paradox hırsız alarm sistemi, yangın algılama sistemleri kullanılmıştır.

ESKİHİSAR İNŞAAT

Eskihisar inşaat; merkez, Volkswagen, depolar, istanbul mağazalarında, güvenlik kamera, yangın algılama, hırsız alarm sistemlerinde Ankara Merkez Elektroniği tercih etti. ip network 1,3 megapixel, 2 megapixel, plaka tanıma sistemleri, paradox hırsız alarm ve yangın algılama sistemleri, çevre güvenlik sistemleri kullanılmıştır.

Ilgaz Dağı Milli Parklar Mobese Kamera Kurulumu

ILGAZ DAĞI ORMAN BAKANLIĞI MİLLİ PARKLAR MOBESE GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU TAMAMLANDI. Yaklaşık 5 km2 lik bir alanı kapsayan fiberoptik kablo ve kablosuz yapılan ip mobese kameralar jandarma tarafından 24 saat izlenmekte ve takip edilmektedir. orman güvenliği, orman yangın önleme, orman yangın gözetleme, orman tahribatı, milli parklar kayak bölümü sabotajı, hırsızlık, gasp, terör, kaçak avcılık ve kaçak avlanmada önlem ve önlemede erken

Bağdat Baharat Güvenlik Kamera Sistemi

Bağdat Baharat Ankara da Sincan Organize San. Bölgesinde bulunan eski ve yeni fabrikalara iç ve dış güvenlik amaçlı ip megapixel güvenlik kamerası ile donatılmıştır. 90 kameradan oluşan sistemi digifort un çift kayıt sunucusu ve gigabit switch ler ile sonlandırılmıştır.