Yangın Algılama

Siemens Logo

Siemens Yangın Algılama Sistemleri

 

 

Siemens yangın algılama paneli

"Siemens Yangın Algılama" ideal bir yangın kontrol sistemi olup küçükten ölçeklerden karmaşık sistemlere, standart yapılardan komplike uygulamalara kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Siemens'in Duman Algılama, Alev Algılama, Sıcaklık Algılama, Patlama Tehlikesi olan bölgeler, Hava Örnekleme Sistemleri vb.. erken uyarı yangın algılama sistemleri kullanılmaktadır.

Siemensin geliştirmiş olduğu ASA teknolojisi, zor koşullarda çalışmakta ve yanlış Yangın Alarmların önüne geçmektedir.

erus PRO yangın detektörleri akıllı teknolojisi sayesinde hızlı, güvenilir algılama sağlar.Cerberus PRO ailesinden yangın detektörleri her uygulama alanı için idealdir- bilgi işlem merkezleri gibi temiz ve hassas yerlerden, aldatıcı fenomenler barındıran endüstriyel üretim tesisleri gibi zor yerlere kadar. Akıllı teknolojisi sayesinde yangın detektörleri, hızlı ve güvenilir bir şekilde yangının ana kriterlerini sorgular: duman, ısı ve karbon monoksit. Sonuç olarak yangın detektörleri insanlar ve varlıkların güvenliğini artırır ve iş sürekliliği sağlar.

Siemens Cerberus PRO yangın algılama detektörleri akıllı teknolojisi sayesinde hızlı, güvenilir algılama sağlar. Her uygulama alanı için idealdir. Hassasiyeti yüksek bölgelerden, aldatıcı fenomenler barındıran endüstriyel üretim ve imalat tesisleri gibi zor şartlar altında rahatça çalışabilmektedir. Akıllı teknolojisi sayesinde yangın detektörleri, hızlı ve güvenilir bir şekilde yangının ana kriterlerini sorgulayarak karar verir.

 

 

   

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj